AnasayfaHakkımızda
- Hakkımızda
- Sertifikalar & Belgeler
HAKKIMIZDA

          14.02.1987 tarihinde ZİRVE ELEKTRİK olarak İbrahim GÜLDOĞAN tarafından şahıs şirketi olarak kurulmuştur. 01.01.1990 yılında ise ZİRVE ELEKTROMEKANİK İNŞ. TAAH. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. adını almıştır.

          ZİRVE özellikle Enerji Sektörünün her alanında Alçak/Orta Gerilim (A.G/O.G. Şalt tesisleri, Elektrik Tesisatı Sistemleri, K.G.K., Jeneratör Gruplarında) faaliyet göstermiştir. ZİRVE ELEKTROMEKANİK 1995 yılında organizasyon yapısını geliştirerek LAN, WAN, Bakır-Fiber Yapısal Kablolama, aktif/pasif Network Çözümleri, Fiber ODTR Test; Fusion Splice Sonlandırma Ekipmanları; Mobil Baz İstasyonları Erişim Sistemleri ve Yüksek hızlı Omurga Anahtarlarının oluşturulması; TIA – 942 Standartlarında Sistem Odası yapımı gibi müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, deneyimli teknik ekibi ve güncel teknoloji ürünü cihazları ile yüksek kalitede sunmaya devam etmiştir. ZİRVE ayrıca Ip telefon, video konferans, uzaktan eğitim ve sınav sistemi, güvenlik (megapiksel ip kamera, biyometrik kontrol, PDKS vb.) sistemleri, insansız taşıma, FPGA temelli gömülü bilgisayar tasarımı ve entegrasyonu (endüstriyel kontrol sistemleri, paralel ses ve görüntü işleme, dağıtık hesaplama uygulamaları, bulut hesaplama ve sunucular), tamamen web çözümlü ve sınırsız kullanıcılı ERP Çözümü, Microsoft Çözümleri, OT/VT çözümleri ile beraber, bu konuları kapsayan danışmanlıkları da uzman kadrosu ve çözüm ortakları ile beraber hizmet olarak vermektedir.

          ZİRVE ELEKTROMEKANİK olarak Enerji, Bilişim, İnşaat ve Telekomünikasyon sektörlerinde ve sektöre özel AR-GE ve proje çalışmalarında, ürün tedariği, satış, satış sonrası teknik hizmet ve servisleri konularında 24 yılı aşkın tecrübesi ile 81 ilde hizmet ağını yaygınlaştırmış ve organizasyon yapısını güçlendirmiştir.

          Zirve’nin ilk kuruluşundan itibaren ana hedefi dürüstlükten ve doğruluktan ödün vermeden, sonsuz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektir. Bu sebeple 2011 yılında kendi öz mal varlığı olan 1.500 m2’lik kapalı alanlı yeni binasına taşınmış, gerekli kalite belgelerini de almıştır. Ayrıca ZİRVE olarak sektöre yön veren ürün gruplarının da çözüm ortaklığı ile de sizlere daha mükemmel çözüm sunmak için ürün gamını genişletmekle beraber AR-GE ağırlıklı çalışmalarına da hız vermiştir.

          Bilişim ve Arge alanında grup firmamız BDY Bilişim ile nitelikli çözümler üretmekteyiz. http://bdybilisim.com.tr

Copyright © 2012 ZİRVE ELEKTROMEKANİK
1354. Cad. 1376: Sok. No:8 Ağaç İşleri Koop. Ostim / ANKARA
Telefon: 0312 444 94 78 (Pbx) Fax: 0312 394 03 08
e-Posta: info@zirvenet.com.tr / satis@zirvenet.com.tr / destek@zirvenet.com.tr